KONST / Litografier / Färglitografi 16795175
nr 1679 5175
Peter Borotinskij
(f. 1948), Sverige
"Rågvakten". Signerad, numrerad 129/198, daterad -90. Färglitografi, bildmått: 37x45 cm, yttermått inklusive ram: 58x65 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 februari 2025
kl 18:25:33
17/2 17:30:56
Peter Borotinskij
Läs mer om Peter Borotinskij